Zwiń

Wózek transportowy

Szczegóły

Wózek transportowy schodowy, składany NEO o wymiarach podstawy 310 x 290 mm, to sześciokołowy wózek, który może być użytkowany do transportowania przedmiotów na płaskich powierzchniach z udźwigiem do 150 kg oraz na schodach z udźwig do 120 kg. Potrójne koła sprawdzą się na różnych nawierzchniach. Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym z ochroną na palce wpływają na pewność chwytu i ułatwiają manewrowanie wózkiem. Metalowa osłona chroni koła oraz poprawia stabilizacje przewożonego ładunku. Dopasowanie do potrzeb użytkownika poprzez teleskopowy uchwyt regulowany na 2 wysokości. . Po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca – łatwy w przechowywaniu.

Warianty produktu

REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
84-402  270,60 + Dodaj do listy
Wózek transportowy, schodowy, składany, udźwig 150kg na płaskiej powierzchni, 120 kg na schodach, platforma ładunkowa o wymiarach 310 x 290 mm, uchwyty z tworzywa sztucznego z ochroną palcy ciężar własny 11,2 kg
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.