Zwiń

Korpus z uchwytem

Szczegóły

Korpus z uchwytem NEO (nr ref. 84-080) o wymiarach 680 x 460 x 780 mm stanowi jeden z elementów systemu NEO CUSTOM PRO. Montaż produktu jest łatwy i bezproblemowy. Boczne, perforowane ściany pozwalają na zamontowanie haków do akcesoriów. Korpus wyposażony jest w solidny uchwyt ułatwiający transport. Produkt wykonany jest ze stali, co zapewnia stabilną konstrukcję oraz wysoki udźwig (200 kg). Konstrukcja korpusu pozwala na różne możliwości zgodne z potrzebami użytkownika wielokrotnego montażu i demontażu szuflad, półek i blatów. Korzystając z różnych elementów wchodzących w skład systemu NEO CUSTOM PRO zyskujesz możliwość skomponowania swojego własnego, idealnego miejsca do przechowywania narzędzi. Marka NEO spełnia oczekiwania profesjonalistów.

Warianty produktu

REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
84-080  453,87 + Dodaj do listy
Korpus z uchwytem NEO (LxWxH) 680 x 460 x 780 mm, nośność 200 kg, stalowy korpus, boczny uchwyt, 36 śrub, perforacja na haki.
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.