Zwiń

Szuflada

Szczegóły

Szuflada mała NEO (nr ref. 84-084) o wymiarach wewnętrznych 56 x 39 x 5.5 cm stanowi jeden z elementów systemu NEO CUSTOM PRO. Szuflada wyposażona jest w szerokie, stabilne prowadnice kulkowe zapewniające płynny sów oraz duży 25kg udźwig. Stalowa konstrukcja produktu zapewnia długą żywotność. Szuflada wyposażona jest w uchwyt, który ułatwia wysuwanie. Wewnątrz szuflady znajduje się piankowa wkładka, która zabezpiecza lakier szuflady jak i narzędzia przed zarysowywaniem. Produkt wyposażony jest w blokadę zapobiegającą samoczynnemu otwieraniu się w czasie pracy lub transportu. Dodatkowo szuflada kompatybilna jest ze wszystkimi wkładkami narzędziowymi marki Neo. Korzystając z różnych elementów wchodzących w skład systemu NEO CUSTOM PRO zyskujesz możliwość skomponowania swojego własnego, idealnego miejsca do przechowywania narzędzi. Marka NEO spełnia oczekiwania profesjonalistów.

Warianty produktu

REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
84-084  94,71 + Dodaj do listy
Szuflada mała NEO stalowa konstrukcja, łożyska kulkowe, wkładka piankowa, blokada, uchwyt, nośność 25 kg, wymiary wewnętrzne 56 x 39 x 5.5 cm
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.