Zwiń

Styl i bezpieczeństwo w pracy - czyli odzież robocza marki NEO.

2019-05-22 / IK

Styl i bezpieczeństwo w pracy - czyli odzież robocza marki NEO.


Nowoczesny i funkcjonalny styl


projektowanie odzieży NEO BHP

Odzież robocza NEO to połączenie funkcjonalności z najnowszymi trendami w modzie. Świadczą o tym nowe kolekcje ubrań Woman Line, Camo i HD+, które stanowią odpowiedź na potrzeby użytkowników naszych produktów. Pracując nad kolekcjami ubrań stale obserwujemy trendy panujące w modzie użytkowej, a także słuchamy konsumentów i na bieżąco reagujemy na ich potrzeby. Prace projektowe rozpoczynamy od opracowania koncepcji poszczególnych kolekcji, określamy wytyczne jakie mają spełniać projekty. Następnie wybieramy materiały i dodatki oraz doprecyzowujemy kolorystykę. W ten sposób powstają ubrania, które łączą w sobie trzy najważniejsze cechy – nowoczesny styl, precyzyjne wykonanie i funkcjonalny krój.

 

 

Dokładność przede wszystkim


Nasz zespół projektowy dba o to, aby każdy model kolekcji spełniał kryteria jakości, funkcjonalności i wytrzymałości. Projektanci zwracają szczególną uwagę na konstrukcję krojów, dzięki czemu odzież robocza marki NEO idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika.

 

Każdy model odzieży posiada swój pierwowzór, który jest opracowany, sprawdzany i oceniany po to by wprowadzić usprawnienia i wyeliminować ewentualne odchylenia od założeń projektu. Prowadzimy dokumentację projektową, która zawiera wszystkie elementy jakie zostały użyte w produkcie, a także historię ocen oraz wprowadzanych zmian. Dopiero gdy cały zespół projektowy jest zgodny co do wyglądu i funkcjonalności prototypu, na jego podstawie rozpoczynamy produkcję.

 

Do produkcji naszych kolekcji korzystamy z usług wyspecjalizowanych szwalni oraz dostawców tkanin i dodatków krawieckich. Dzięki ścisłej współpracy i obecności przedstawicieli marki na każdym etapie realizacji, można śmiało stwierdzić, że najnowsze kolekcje ubrań NEO są odzieżą roboczą wysokiej jakości, przeznaczoną do osób, które cenią styl, wygodę i funkcjonalność.

 

Nowe kolekcje są już dostępne w sprzedaży – zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów!

 

 projektowanie odzieży BHP

Zobacz także

2019.07.04

NEO TOOLS TROPHY 4X4 BLIŻYN 2019

Ludzie!!! Co to była za impreza!!! Jeśli nie byliście - żałujcie...

2019.06.06

Cobra Lajtowy Puchar 4 x 4 - 2 edycja

Relacja uczestnika - Wczoraj, pierwszy raz w życiu, byłem na tzw. "OFROŁDZIE" - czyli rajdzie terenowym. Podsumowując możnaby powiedzieć tylko i aż tyle: niesamowita impreza, niesamowita ilość ludzi zakręconych na tym punkcie - prawdziwych pasjonatów. Impreza zarówno dla kompletnych świrów jak i dla rodzin z dziećmi.