Zwiń

NEO w programie NASZ NOWY DOM

2019-03-08 / IK

 

W wiosennej ramówce telewizji Polsat rusza nowy sezon programu Nasz Nowy Dom, a w nim produkty marki NEO Tools. 

 

 

PÓŁBUTY ROBOCZE 82-094dalmierz laserowy 75-201

 

 

Już w czwartek, 14 marca o 20:05 , w nowym odcinku półbuty robocze 82-094 marki NEO. Powtórka tego odcinka zostanie wyemitowana w niedzielę 17 marca o 17:40 w Telewizji Polsat.

 

Obecność produktów BHP w programie Nasz Nowy Dom to element działań promujący grupę produktów z linii NEO BHP, które charakteryzującą się trwałością, funkcjonalnością oraz nowoczesnym wzornictwem.

 

11 kwietnia o 20:05, w czwartek w programie Nasz Nowy Dom pojawi się dalmierz laserowy 75-201 marki NEOObecność tego produktu to element działań promujący nowoczesne rozwiązania pomiarowe i budowlane. Powtórka tego odcinka zostanie wyemitowana w niedzielę 14 kwietnia 2019  o godzinie 17:40 w Telewizji Polsat.

 

Serdecznie zachęcamy do oglądania!

 

 

Zobacz także

2019.06.06

Relacja Uczestnika z OFFRoad Cobra Lajtowy Puchar 4x4

Wczoraj, pierwszy raz w życiu, byłem na tzw. "OFFROADZIE" - czyli rajdzie terenowym. Podsumowując w skrócie, można by powiedzieć tylko i aż tyle: niesamowita impreza, niesamowita ilość ludzi zakręconych na tym punkcie - prawdziwych pasjonatów. Impreza zarówno dla kompletnych świrów jak i dla rodzin z dziećmi. Można sobie takie rajdy oglądać w telewizji (na youtubie w Terenewizji), ale żeby poczuć i zrozumieć o co tu chodzi - trzeba chociaż raz pojechać i poczuć to "na własnej skórze". O samym rajdzie za moment (niecierpliwi mogą pominąć ten wstęp), ale od początku.

2019.05.22

Styl i bezpieczeństwo w pracy - czyli odzież robocza marki NEO.

Odzież robocza NEO to połączenie funkcjonalności z najnowszymi trendami w modzie. Świadczą o tym nowe kolekcje ubrań Woman Line, Camo i HD+, które stanowią odpowiedź na potrzeby użytkowników naszych produktów. Pracując nad kolekcjami ubrań stale obserwujemy trendy panujące w modzie użytkowej, a także słuchamy konsumentów i na bieżąco reagujemy na ich potrzeby.