Zwiń

Jak dobrać rozmiar odzieży?

2019-01-15 / IK

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?


Krój, kolor, rodzaj materiału odgrywają dużą rolę podczas zakupu ubrań. Nie mniej istotne pozostaje dobranie właściwego rozmiaru odzieży. Zbyt obcisłe stylizacje nie wyglądają estetycznie i krępują ruch, za duży rozmiar będzie źle się układać.

 

Skorzystaj z poniższej tabeli rozmiarowej i dobierz prawidłowy rozmiar odzieży.

tabela rozmiarów odzieży BHP

odzież BHP

Zobacz także

2019.06.06

Relacja Uczestnika z OFFRoad Cobra Lajtowy Puchar 4x4

Wczoraj, pierwszy raz w życiu, byłem na tzw. "OFFROADZIE" - czyli rajdzie terenowym. Podsumowując w skrócie, można by powiedzieć tylko i aż tyle: niesamowita impreza, niesamowita ilość ludzi zakręconych na tym punkcie - prawdziwych pasjonatów. Impreza zarówno dla kompletnych świrów jak i dla rodzin z dziećmi. Można sobie takie rajdy oglądać w telewizji (na youtubie w Terenewizji), ale żeby poczuć i zrozumieć o co tu chodzi - trzeba chociaż raz pojechać i poczuć to "na własnej skórze". O samym rajdzie za moment (niecierpliwi mogą pominąć ten wstęp), ale od początku.

2019.05.22

Styl i bezpieczeństwo w pracy - czyli odzież robocza marki NEO.

Odzież robocza NEO to połączenie funkcjonalności z najnowszymi trendami w modzie. Świadczą o tym nowe kolekcje ubrań Woman Line, Camo i HD+, które stanowią odpowiedź na potrzeby użytkowników naszych produktów. Pracując nad kolekcjami ubrań stale obserwujemy trendy panujące w modzie użytkowej, a także słuchamy konsumentów i na bieżąco reagujemy na ich potrzeby.