Zwiń

Startuje Kampania NEO TOOLS 2018

2018-11-07 / IK

Oferta NEO przebija wszystko

 

07 listopada 2018 wystartowała świąteczna kampania reklamowa marki NEO pod hasłem "Oferta NEO przebija wszystko". Akcja potrwa do 23 grudnia. Motyw przewodni akcji nawiązuje do:

 

  • - bezkompromisowej jakości marki NEO
  • - wyjątkowo atrakcyjnej oferty, na którą składają się topowe linie produktowe, takie jak zestawy kluczy nasadowych, torby, plecaki, zestawy wkrętaków, zestawy do prac precyzyjnych, latarki. Dodatkowo  świąteczną ofertę wzbogaca rodzina nowoczesnych, trwałych, innowacyjnych skrzyń modułowych, która oferuje szerokie możliwości konfiguracji.

 

 

W czasie trwania akcji, w Internecie pojawi się spot video zachęcający do zakupu - na prezent - dedykowanych produktów. Spot podkreśla przede wszystkim atrybuty jakościowe marki NEO. Została również przygotowana kampania promocyjna na portalach społecznościowych. Dodatkowo w punktach sprzedaży pojawią się materiały informacyjne POS. Powstała również dedykowana strona internetowa neoprezent.pl na której można zapoznać się oferowanymi produktami. Całość wesprą działania w ogólnopolskiej prasie.

 

 Oferta NEO przebija wszystko

 

Produkty marki NEO to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny, ponieważ NEO to sprawdzona jakość, potwierdzona 25-letnią gwarancją oraz certyfikatem TUV! Dzięki akcji chcemy jeszcze mocniej  przekonać o tym naszych konsumentów.

 

Oferta NEO przebija wszystko

 

 

 NEO – zawsze profesjonalnie, nie tylko od święta.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz także

2019.06.06

Relacja Uczestnika z OFFRoad Cobra Lajtowy Puchar 4x4

Wczoraj, pierwszy raz w życiu, byłem na tzw. "OFFROADZIE" - czyli rajdzie terenowym. Podsumowując w skrócie, można by powiedzieć tylko i aż tyle: niesamowita impreza, niesamowita ilość ludzi zakręconych na tym punkcie - prawdziwych pasjonatów. Impreza zarówno dla kompletnych świrów jak i dla rodzin z dziećmi. Można sobie takie rajdy oglądać w telewizji (na youtubie w Terenewizji), ale żeby poczuć i zrozumieć o co tu chodzi - trzeba chociaż raz pojechać i poczuć to "na własnej skórze". O samym rajdzie za moment (niecierpliwi mogą pominąć ten wstęp), ale od początku.

2019.05.22

Styl i bezpieczeństwo w pracy - czyli odzież robocza marki NEO.

Odzież robocza NEO to połączenie funkcjonalności z najnowszymi trendami w modzie. Świadczą o tym nowe kolekcje ubrań Woman Line, Camo i HD+, które stanowią odpowiedź na potrzeby użytkowników naszych produktów. Pracując nad kolekcjami ubrań stale obserwujemy trendy panujące w modzie użytkowej, a także słuchamy konsumentów i na bieżąco reagujemy na ich potrzeby.