Zwiń

Startuje Kampania NEO TOOLS 2018

2018-11-07 / IK

Oferta NEO przebija wszystko

 

07 listopada 2018 wystartowała świąteczna kampania reklamowa marki NEO pod hasłem "Oferta NEO przebija wszystko". Akcja potrwa do 23 grudnia. Motyw przewodni akcji nawiązuje do:

 

  • - bezkompromisowej jakości marki NEO
  • - wyjątkowo atrakcyjnej oferty, na którą składają się topowe linie produktowe, takie jak zestawy kluczy nasadowych, torby, plecaki, zestawy wkrętaków, zestawy do prac precyzyjnych, latarki. Dodatkowo  świąteczną ofertę wzbogaca rodzina nowoczesnych, trwałych, innowacyjnych skrzyń modułowych, która oferuje szerokie możliwości konfiguracji.

 

 

W czasie trwania akcji, w Internecie pojawi się spot video zachęcający do zakupu - na prezent - dedykowanych produktów. Spot podkreśla przede wszystkim atrybuty jakościowe marki NEO. Została również przygotowana kampania promocyjna na portalach społecznościowych. Dodatkowo w punktach sprzedaży pojawią się materiały informacyjne POS. Powstała również dedykowana strona internetowa neoprezent.pl na której można zapoznać się oferowanymi produktami. Całość wesprą działania w ogólnopolskiej prasie.

 

 Oferta NEO przebija wszystko

 

Produkty marki NEO to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny, ponieważ NEO to sprawdzona jakość, potwierdzona 25-letnią gwarancją oraz certyfikatem TUV! Dzięki akcji chcemy jeszcze mocniej  przekonać o tym naszych konsumentów.

 

Oferta NEO przebija wszystko

 

 

 NEO – zawsze profesjonalnie, nie tylko od święta.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz także

2019.04.10

NEO GARAGE

NEO Garage to projekt, który powstał z czystej motoryzacyjnej pasji. Naszym celem jest wspieranie wszystkich miłośników wyjątkowych pojazdów, nie tylko poprzez zapewnienie im odpowiednich warunków technicznych do przechowywania i serwisowania pojazdu, ale również poprzez stworzenie klimatycznego miejsca do spotkań i spędzania wolnego czasu.

2019.04.10

NEO TOOLS NA MISTRZOSTWACH MECHANIKÓW

Za nami trzy gorące dni finałów VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, organizowanych przez Fundację Cooperatio i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Spośród rekordowych ponad 2500 uczestników do finałów awansowały 130 osoby, które w Poznaniu rywalizowały w kategoriach Mechanik Zawodowy, Młody Mechanik i po raz pierwszy Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Zadania finałowe wymagały praktyki, ale również wiedzy teoretycznej i szybkości.