Zwiń

Nowość: NEO narzędzia wielofunkcyjne i noże

2013-08-09 / neo

Wysokiej jakości nóż czy narzędzie wielofunkcyjne jest w stanie rozwiązać wiele problemów na placu budowy, warsztacie, w domu i na wyjazdach . Marka NEO wychodząc naprzeciw potrzebom fachowców wprowadziła do swojej oferty 2 nowe kategorie produktowe.

Narzędzia wielofunkcyjne NEO, popularnie zwane także multitool’ami, to grupa produktowa składająca się z 5 zupełnie nowych narzędzi, różniących się od siebie ilością funkcji jakie narzędzie posiada. Cechą charakterystyczną wszystkich produktów z tej grupy jest ich wysoka jakość oraz poręczny futerał, dołączany do każdego narzędzia wielofunkcyjnego.

 

 

 

 

W ofercie narzędzi wielofunkcyjnych NEO można znaleźć (kliknij na wybrany produkt aby poznać szczegóły):

 

- 01-026 narzędzie wielofunkcyjne 12 elementów

- 01-028 narzędzie wielofunkcyjne 11 elementów

- 01-027 narzędzie wielofunkcyjne mini 10 elementów

- 01-025 narzędzie wielofunkcyjne 7 elementów

- 63-027 scyzoryk biwakowy 4 elementy

 

Noże NEO, to idealna propozycja dla tych, którzy chcą być przygotowani na każdą ewentualność. Nowa oferta noży NEO obejmuje 7 pozycji.

 

Noże składane NEO dzięki metalowej konstrukcji są wyjątkowo trwałe oraz posiadają możliwość złożenia, co ułatwia transport i przechowywanie. Ponadto 2 nowe noże wyposażone są w blokadę, która podnosi bezpieczeństwo używania produktu oraz ostrza z bardzo trwałej stali 440, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością (kliknij na wybrany produkt aby poznać szczegóły).

 

 

- 63-711 nóż uniwersalny składany

- 63-710 nóż uniwersalny składany 2w1

- 63-025 nóż składany z blokadą

- 63-026 nóż składany z blokadą

 

Noże z ostrzem łamanym NEO to uzupełnienie oferty marki NEO o dodatkowe 3 pozycje. Podobnie jak pozostałe produkty tej oferty, posiadają wysokiej jakości, profesjonalne, trójfazowe ostrza. Dodatkowo noże zostały wyposażone w metalowe prowadnice zwiększające trwałość narzędzia oraz dwumateriałowy uchwyt podnoszący komfort użytkowania.

 

 

Nowościami w ofercie noży z ostrzem łamanym NEO są (kliknij na wybrany produkt aby poznać szczegóły):

 

- 63-050 nóż z ostrzem łamanym

- 63-060 nóż z ostrzem łamanym

- 63-061 nóż z ostrzem łamanym

 

 

 

Zobacz także

2019.04.10

NEO TOOLS NA MISTRZOSTWACH MECHANIKÓW

Za nami trzy gorące dni finałów VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, organizowanych przez Fundację Cooperatio i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Spośród rekordowych ponad 2500 uczestników do finałów awansowały 130 osoby, które w Poznaniu rywalizowały w kategoriach Mechanik Zawodowy, Młody Mechanik i po raz pierwszy Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Zadania finałowe wymagały praktyki, ale również wiedzy teoretycznej i szybkości.

2019.04.10

NEO GARAGE

NEO Garage to projekt, który powstał z czystej motoryzacyjnej pasji. Naszym celem jest wspieranie wszystkich miłośników wyjątkowych pojazdów, nie tylko poprzez zapewnienie im odpowiednich warunków technicznych do przechowywania i serwisowania pojazdu, ale również poprzez stworzenie klimatycznego miejsca do spotkań i spędzania wolnego czasu.