Zwiń

TESTOWANIE NARZĘDZI

Narzędzia NEO poddawane są 50 różnym testom.

Jednym z kluczowych elementów projektowania profesjonalnych narzędzi jest skrupulatna i rygorystyczna weryfikacja ich jakości w laboratorium. W ośrodku badawczym NEO narzędzia poddawane są 50 testom, z których każdy nadzoruje zespół wysokiej klasy specjalistów, tak aby ostateczny produkt spełniał oczekiwania konsumenta. Proces weryfikacji NEO składa się z trzech etapów: testowania w warunkach laboratorium, kontroli jakości i dokumentowania wiedzy. Podczas eksperymentów opinia ekspertów co do standardów jakości narzędzia ma kluczowe znaczenie dla rozwoju projektu w dalszych etapach. To w laboratorium zapada decyzja czy nowe narzędzie sprosta wymaganiom klientów i wejdzie na rynek, czy też cały projekt zostanie wstrzymany. Kontrola jakości to sprawdzanie funkcjonalności i standardów bezpieczeństwa. Wyspecjalizowana komórka przy użyciu sprzętu kontrolno-­‐pomiarowego bada jego zgodność z obowiązującymi normami i wewnętrznymi standardami NEO. Dokumentowanie wiedzy, czyli ostatni etap procesu weryfikacji, jest podstawą rozwoju i doskonalenia jakości NEO. Potwierdzają to badania przeprowadzane cyklicznie przez niezależne jednostki notyfikujące, m.in.: niemiecki TÜV, polski Ośrodek Badawczo‐ Rozwojowy PREDOM, Eltest czy Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

 

>>KLIKJNIJ TU<< żeby zobaczyć VIDEO - jak testowane są narzędzia marki NEO w laboratorium 

Zobacz także

 • Gwarancja

  25 lat gwarancji na narzędzia mechaniczne NEO

 • Certyfikaty

  Narzędzia NEO to patenty i rozwiązania, które od lat wyznaczają standardy jakości w branży.

 • Materiały

  Najwyższa jakość materiałów i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne to kluczowe założenia standardów jakości NEO.

 • Laboratorium

  Jednym z kluczowych elementów projektowania profesjonalnych narzędzi jest skrupulatna i rygorystyczna weryfikacja jakości w laboratorium.